Saint-Raphaël - žijí tady Češi? Hledám kamarádku.
Krajane.cz - Belgie | Británie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk fr
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Saint-Raphaël - žijí tady Češi? Hledám kamarádku.  (Přečteno 29187 krát)
veronikafischer



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Říjen 20, 2010, 06:24:41 pm »

ahoj vsichni  Úsměv..
zdravim ze saint raphael..chtela jsem se zeptat, jestli tady neziji nejaci cesi..rada bych potkala kamaradku, ktera by se mnou zasla treba obcas do fitka nebo na brusle..

hezky den..
« Poslední změna: Říjen 20, 2010, 06:28:57 pm od David » Zaznamenáno
Lucka z Nizz



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Únor 20, 2011, 02:31:25 pm »

Aj Veru,jsem sice z nice,ale koukala jsem na mapu,ze cann je v puli cesty,uz jsem tam byla na vylete s pritelem,kdyby jsi mela chut ? mohly by jsme nekdy zajit na kavu.
Zaznamenáno
LK



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Duben 02, 2011, 10:32:16 pm »

Ahoj holky,
ja ziji v Antibes, tak kdyby se vam nekdy chtelo zajit na kafco, budu rada.
Lucka
Zaznamenáno
olaf123



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #3 : Říjen 07, 2014, 09:25:33 am »

Ahoj veru bydlim sice v draguignanu83 s moji pritelkini.nemame to as tak daleko........muzeme kdistak neco podniknout.chces ly tak se ozvy moje adresa stalinsr[zavináč]centrum.cz nebo skype...Olaf123OLAF456.mej se cauky.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | enFrance.cz © 2024
Z Francie o Francii, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu ve Francii - Francuzsku.

Zahnarzt München