Hledám vychovatelku - rodilou Češku
Krajane.cz - Belgie | Británie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk fr
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám vychovatelku - rodilou Češku  (Přečteno 24159 krát)
abrakadabra1



Karma: 0
Příspěvků: 19


« : Květen 21, 2013, 08:15:15 pm »

Hledám pro český dětský kroužek vychovatelku - rodilou Češku. Budete je učit české písničky a basničky. Máte ráda děti a chápete jejich potřeby. Dále máte odpovídající vzdělání. Kroužek se  koná pravidelně v sobotu dopoledne po dobu 3 hodin. Pokud jsem u Vás vzbudila vážný zájem  a pokud se chcete více dozvědět, kontaktujte mne prosím obratem na mém e-mailu.

paula.kara[zavináč]gmx.de

Se srdečným pozdravem
Kara
« Poslední změna: Červenec 23, 2013, 09:38:49 am od abrakadabra1 » Zaznamenáno
anreak



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Květen 28, 2013, 10:45:18 am »

Dobrý den,měla bych zájem o tuto práci,mám praxi jako vychovatelka v mateřské školce,nyní jsem doma s půl ročním synem.Mohla bych červenec a srpen. kontakt na email adri.n[zavináč]seznam.cz děkuji Šárka
Zaznamenáno
Adella



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Květen 28, 2013, 08:15:22 pm »

Dobrý den,

Mám vážný zájem o bližší informace ohledně této práce. Jsem vystudovaná psycholožka s praxí v oblasti dětské psychologie (pedagogicko-psychologická poradna). Mohu tedy s dětmi pracovat i po stránce nápravy specifických poruch učení a chování. Dále jsem vystudovala předškolní a mimoškolní pedagogiku (cca 600 hodin praxe) Také hraji na kytaru, flétnu a klavír. Mohu tedy českým dětem nabídnout kvalitní péči a rozvoj. Úsměv

V případě Vašeho zájmu budu moc ráda, pokud mne kontaktujete na emailu adela.soukupova[zavináč]centrum.cz

Pěkný den, Adéla
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | enFrance.cz © 2024
Z Francie o Francii, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu ve Francii - Francuzsku.

Zahnarzt München