Dokumenty potřebné v ČR pro práci ve FR
Krajane.cz - Belgie | Británie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk fr
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Dokumenty potřebné v ČR pro práci ve FR  (Přečteno 20862 krát)
Parisi



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Říjen 20, 2014, 02:59:58 pm »

Dobrý den,

27. října odlétám do Paříže. Mám v plánu si tam na dlouhou dobu najít práci. Chtěl bych Vás poprosit jesti byste mi poradili jaké dokumenty v ČR potřebuji aby mě ve Francii mohli legálně přijmout do pracovněprávního poměru ? Bydlení mám zajištěné, ale budu později potřebovat nějaký dokument o bydlení, když už byt na někoho napsaný je a já se k němu nastěhuju ?  Úsměv Dále mě zajímá jak je to s pracovním úřadem, mají něco podobného jako my v Čechách ? A mel bych se tedy zaregistrovat v Cechach ? nebo rovnou ve Francii ?

.... Vím, že už tu podobné téma je.... jen mě zajímá jestli se to v mém případě bude nějak lišit  Úsměv

Děkuji a přeji pěkný den

David
« Poslední změna: Říjen 20, 2014, 04:35:56 pm od Parisi » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | enFrance.cz © 2024
Z Francie o Francii, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu ve Francii - Francuzsku.

Zahnarzt München